Basketball er mitt spill T-skjort
Referanse:: T3761Basketball er mitt spill T-skjort er en unik og stilfull t-skjorte designet for basketballentusiaster og spilleglade pappaer. Det grafiske designet inneholder basketball og ordene 'pappa' og 'spill', som gjør det perfekt for alle som elsker basketball og ønsker å vise sin lidenskap for spillet.
Hvorfor dette produktet bør brukes
Dette Basketball er mitt spill T-skjort er det ideelle valget for basketballfans som ønsker å uttrykke sin kjærlighet til spillet på en stilig måte. Denne t-skjorten er laget av 85 % bomull og 15 % viskose, og leveres i størrelser fra S til XXL for voksne, fra 2 til 14 år for barn, og 0 til 2 år for babyer. Den kan vaskes i maskin på 30 grader og strykes, og er tilgjengelig i svart og hvit, noe som gjør den til et allsidig og praktisk plagg for enhver basketballentusiast.
Hvordan rengjøre dette produktet
For å rengjøre denne t-skjorten, vask den enkelt i maskin på 30 grader og stryk den med vrangen ut eller med sperreduk i design for best resultat.
100 % BOMULL
LETT Å VASKE OG STRYKE
PASSER TIL ALT
Ekspresslevering innen 72 timer til din hjemmeadresse tilgjengelig.